Služby

Komplexná projektová príprava

Ponúkame kompletné služby spojené s projektovou prípravou stavieb od úvodného architektonického návrhu cez vypracovanie komplexnej projektovej dokumentácie pre stavebné povolenie a realizáciu stavby, inžiniersku činnosť až po autorský dozor na stavbe.

Architektúra

Každá stavba je pre nás nová výzva na ktorú sa tešíme. Robíme architektúru pre ľudí a nie architektúru pre architektúru.

Urbanizmus

Zameriavame sa na vypracovanie urbanistických štúdií rekreačných stredísk, obytných zón a priemyselných parkov.

Poradenstvo

Poradíme Vám pri výbere zabezpečenia výstavby vrátane schvaľovacieho procesu.

Spolupracujeme s externými subdodávateľmi v oblasti profesií a tým zabezpečujeme komplexné architektonické služby pre našich klientov. Činnosť je orientovaná na tieto základné oblasti:
– Architektonické služby v oblasti objektov a interiérov od predprojektovej prípravy – architektonických štúdií až po komplexné projektové dokumentácie a samotnú realizáciu stavby a interiéru.
– Projektová činnosť – vypracovanie projektovej dokumentácie pre územné konanie, stavebné povolenie, realizáciu stavby , skutkové  zameranie stavby pred kolaudáciou.
– Projektová činnosť drobných bytových úprav na ohlásenie, stavebné povolenie, statický posudok, návrh dispozičného riešenia bytu a stavieb, rekonštrukcie.
– Inžinierska činnosť spojená s vydaním územného, stavebného, resp. kolaudačného rozhodnutia – 3D fotorealistické návrhy interiérov a exteriérov budov
– Odborné poradenstvo a konzultačná činnosť

Prostredníctvom konzultácií dovedieme Vaše predstavy o bývaní k celkovej spokojnosti.

Ponúkame kreatívne riešenia pre Váš interiér z hľadiska funkčnosti aj estetiky. Zohľadňuje jedinečné potreby budúceho užívateľa.

Ak nemáte predstavu ako by malo vyzerať Vaše bývanie, pomôžeme pri výbere z množstva dostupných materiálov, povrchov, farieb, nábytku a doplnkov. Vaše bývanie môže pôsobiť moderne no zároveň harmonicky, najdôležitejšie je aby ste sa v ňom cítili dobre.

Návrh obsahuje potrebnú technickú dokumentáciu jednotlivých miestnosti so zakreslením dispozičného riešenia v pôdoryse, pohľadmi na steny s kompletným zariadením a výkresmi rozmiestnenia osvetlenia.